DR74-102-R
Numărul produsului DigiKey
513-1387-2-ND - Bandă și mosor (TR)
513-1387-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
513-1387-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR74-102-R
Descriere
FIXED IND 1MH 270MA 3.89 OHM SMD
Descriere detaliată
1 mH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 270 mA 3,89Ohm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR74-102-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
3,89Ohm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
310mA
Înălțime - Montat (Max)
0,171" (4,35mm)