DR74-101-R
Numărul produsului DigiKey
283-DR74-101-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DR74-101-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DR74-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR74-101-R
Descriere
FIXED IND 100UH 860MA 383 MOHM
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 860 mA 383mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR74-101-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
383mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
990mA
Înălțime - Montat (Max)
0,171" (4,35mm)