DR73-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
283-DR73-2R2-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DR73-2R2-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DR73-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR73-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 4.15A 16.5 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.15 A 16,5mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DR73-2R2-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
16,5mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
5,52A
Înălțime - Montat (Max)
0,140" (3,55mm)