DR73-2R2-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DR73-2R2-R |
Descriere | FIXED IND 2.2UH 4.15A 16.5 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.15 A 16,5mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DR73-2R2-R Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 16,5mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm) |
Curent - Saturație (Isat) 5,52A | Înălțime - Montat (Max) 0,140" (3,55mm) |