DR73-101-R
Numărul produsului DigiKey
513-1531-2-ND - Bandă și mosor (TR)
513-1531-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
513-1531-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR73-101-R
Descriere
FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 730 mA 527mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR73-101-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
527mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
790mA
Înălțime - Montat (Max)
0,140" (3,55mm)