DR124-101-R
Numărul produsului DigiKey
513-1437-2-ND - Bandă și mosor (TR)
513-1437-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
513-1437-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR124-101-R
Descriere
FIXED IND 100UH 1.5A 308 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.5 A Max. 308mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DR124-101-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 308mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,79A
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)