DR1050-102-R
Numărul produsului DigiKey
283-DR1050-102-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DR1050-102-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DR1050-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR1050-102-R
Descriere
FIXED IND 1MH 430MA 1.95 OHM SMD
Descriere detaliată
1 mH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 430 mA Max. 1,95Ohm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR1050-102-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,95Ohm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
480mA
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)