DR1040-150-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DR1040-150-R |
Descriere | FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 15 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.1 A Max. 50mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DR1040-150-R Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 50mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±30% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm) |
Curent - Saturație (Isat) 3,6A | Înălțime - Montat (Max) 0,157" (4,00mm) |