DR1040-150-R
Numărul produsului DigiKey
513-1400-2-ND - Bandă și mosor (TR)
513-1400-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
513-1400-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR1040-150-R
Descriere
FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.1 A Max. 50mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DR1040-150-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 50mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)