DR1030-100-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DR1030-100-R |
Descriere | FIXED IND 10UH 2.8A 48 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.8 A Max. 48mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DR1030-100-R Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 48mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±30% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm) |
Curent - Saturație (Isat) 3,18A | Înălțime - Montat (Max) 0,118" (3,00mm) |