DR1030-100-R
Numărul produsului DigiKey
513-1322-2-ND - Bandă și mosor (TR)
513-1322-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
513-1322-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR1030-100-R
Descriere
FIXED IND 10UH 2.8A 48 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.8 A Max. 48mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DR1030-100-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 48mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±30%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,413" L x 0,406" l (10,50mm x 10,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,18A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)