BK1/S501-250-R
Numărul produsului DigiKey
283-BK1/S501-250-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK1/S501-250-R
Descriere
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
250 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 5mm x 20mm
1,5kA
I²t topire
0.027
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
4.4 Ohms