BK1/S500-400-R
Numărul produsului DigiKey
283-BK1/S500-400-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK1/S500-400-R
Descriere
FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
400 mA 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
35A
I²t topire
0.18
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
2 Ohms