BK1/S500-3.15-R
Numărul produsului DigiKey
283-BK1/S500-3.15-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK1/S500-3.15-R
Descriere
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
3.15 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
35A
I²t topire
13.0
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.025 Ohms