BK/MDL-15-R
Numărul produsului DigiKey
283-2740-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/MDL-15-R
Descriere
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 A 32 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
1kA
Ambalaj
Vrac
I²t topire
354.0
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL
Tip montare
Necesită suport
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.005 Ohms