BK/MDA-30-R
Numărul produsului DigiKey
283-2728-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/MDA-30-R
Descriere
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Descriere detaliată
30 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
1,5kA c.a., DC 10kA
I²t topire
1096.7
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V