BK/MDA-12-R
Numărul produsului DigiKey
283-2723-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/MDA-12-R
Descriere
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Descriere detaliată
12 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
750A
I²t topire
125.18
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V