BK/GBB-20-R
Numărul produsului DigiKey
283-3183-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/GBB-20-R
Descriere
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Prod.
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200A c.a., 10kA c.c.
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UR
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0033 Ohms