BK/AGC-12-R
Numărul produsului DigiKey
283-2881-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/AGC-12-R
Descriere
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 A 32 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Pachet/cutie
Prod.
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1kA
Serie
I²t topire
696.96
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
CSA, UL
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip montare
Necesită suport
Culoare
Tip siguranță
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală curent (Amp)
Rezistență c.c. la îngheț
0.006 Ohms
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V