BK/ABC-18-R
Numărul produsului DigiKey
283-3020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/ABC-18-R
Descriere
FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
400A
I²t topire
400.0
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V