B0510-2R5224-R
Numărul produsului DigiKey
283-B0510-2R5224-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B0510-2R5224-R
Descriere
CAP 220MF -20% +80% 2.5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 mF Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Bidon 2Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
220 mF
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,217" diam. (5,50mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C