ACE1V3225-510-R
Numărul produsului DigiKey
283-ACE1V3225-510-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-ACE1V3225-510-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-ACE1V3225-510-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACE1V3225-510-R
Descriere
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
51 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Eaton - Electronics Division
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
2.6 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
51 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
700mOhm