10BJ30CA
Numărul produsului DigiKey
283-10BJ30CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-10BJ30CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-10BJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
10BJ30CA
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 20,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,7A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1000W (1kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V