PDG23F0040TFFL
Numărul produsului DigiKey
5730-PDG23F0040TFFL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDG23F0040TFFL
Descriere
CIR BRKR THRM 40A 600VAC LVR
Termen de livrare standard al producătorului
3 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 40A 600 V AC 250 V DC Manetă Cu montare pe carcasă
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Valoare nominală curent (Amp)
40A