PDG23F0020TFFL
Numărul produsului DigiKey
5730-PDG23F0020TFFL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDG23F0020TFFL
Descriere
CIR BRKR THRM 20A 600VAC LVR
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 20A 600 V AC 250 V DC Manetă Cu montare pe carcasă
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
Eaton Electrical
Valoare nominală tensiune - C.c.
250 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Cutie
Număr de poli
3
Stare piesă
Activ
Iluminare
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
CSA, C22.2 nr. 5-02, IEC 60947-2, UL489
Valoare nominală curent (Amp)
20A