PDG21F0050TFFL
Numărul produsului DigiKey
5730-PDG21F0050TFFL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDG21F0050TFFL
Descriere
CIR BRKR THRM 50A 600VAC LVR
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 50A 600 V AC 125 V DC Manetă Cu montare pe carcasă
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
600 V
Producător
Eaton Electrical
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Cutie
Număr de poli
1
Stare piesă
Activ
Iluminare
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
CSA, C22.2 nr. 5-02, IEC 60947-2, UL489
Valoare nominală curent (Amp)
50A