FAZ-D20/1-NA-SP
Numărul produsului DigiKey
5730-FAZ-D20/1-NA-SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAZ-D20/1-NA-SP
Descriere
FAZ-NA 1P 20A D CURVE
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 20A 277 V AC 48 V DC Manetă Șină DIN
Modele EDA/CAD
FAZ-D20/1-NA-SP Modele
Valoare nominală tensiune - C.a.
277 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
48 V
Număr de poli
1
Agenție de aprobare
CCC, CSA C22.2 No 235, UL489, VDE, UL
Valoare nominală curent (Amp)
20A