FAZ-C20/3-NA
Numărul produsului DigiKey
5730-FAZ-C20/3-NA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAZ-C20/3-NA
Descriere
FAZ-NA UL 489 MCB 3P 20A C CURVE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic magnetic 20A 415 V AC 96 V DC Manetă Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FAZ-C20/3-NA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
415 V
Producător
Eaton Electrical
Valoare nominală tensiune - C.c.
96 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Manetă
Ambalaj
Vrac
Număr de poli
3
Stare piesă
Activ
Iluminare
Niciunul
Tip montare
Șină DIN
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic magnetic
Agenție de aprobare
ABS, CSA C22.2 nr. 5, UL489, VDE
Valoare nominală curent (Amp)
20A