Imaginea pentru T60030-3SR nu este disponibilă
T60030-3SR
Numărul produsului DigiKey
T60030-3SR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T60030-3SR
Descriere
FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 30 A 600V 3 Circuit Cartuș Cu montare pe carcasă
Număr de circuite
3
Stil terminație
Bornă cu șurub
Dimensiune siguranță
0,563" diam. x 1,5" L (14,3mm x 38,1mm)
Material contact
Valoare nominală curent (Amp)
30 A