T60030-1CR
Numărul produsului DigiKey
T60030-1CR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T60030-1CR
Descriere
FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 30 A 600V 1 Circuit Cartuș Cu montare pe carcasă
Categorie
Tip siguranță
Cartuș
Prod.
Tip suport siguranță
Blocare
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Tip montare
Stil terminație
Toartă cutie
Dimensiune siguranță
0,563" diam. x 1,5" L (14,3mm x 38,1mm)
Material contact
Valoare nominală curent (Amp)
30 A