FWP-32A22FI
Numărul produsului DigiKey
FWP-32A22FI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FWP-32A22FI
Descriere
FUSE CARTRIDGE 32A 700VAC/500VDC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32A 700V c.a. AC 500V c.c. Siguranță c.c. Cartuș Necesită suport
Categorie
Timp de răspuns
Producător
Eaton - Bussmann Electrical Division
Aplicații
Electric, Industrial
Serie
Caracteristici
Indicație
Ambalaj
Vrac
Clasă
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, CSA, UR
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Cartuș
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200kA c.a., 50kA c.c.
Valoare nominală curent (Amp)
32A
Pachet/cutie
Cilindric, Indicare alarmă
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
0,874" diam. x 2,283" L (22,20mm x 58,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
500V c.c.