9154873P0118 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Ease Electronics
În stoc: 1.517
Fișă de date
Echivalente parametric
Ease Electronics
În stoc: 1.432
Fișă de date
Tensility International Corp
În stoc: 246
SparkFun Electronics
Nou la DigiKey
Ansamblu de cabluri 2,1mm D.I., D.E. 5,5mm Conector Jack la mufă Rotund 3,00' (915,00mm)
9154873P0118
Numărul produsului DigiKey
4627-9154873P0118-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9154873P0118
Descriere
CBL ASSY 2.1MM JACK-PLUG 3' BLK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stil
Conector Jack la mufă
Producător
Lungime
3,00' (915,00mm)
Serie
Tip cablu
Rotund
Ambalaj
Pungă
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Adaptor, Prelungire
Tip conector
2,1mm D.I., D.E. 5,5mm