Imaginea pentru 9153915P0095 nu este disponibilă
9153915P0095
Numărul produsului DigiKey
4627-9153915P0095-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
9153915P0095
Descriere
CBL ASSY 2.5MM JACK-PLG FLAT 3'
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu de cabluri 2,5mm D.I., D.E. 5,5mm Conector Jack la mufă Plat 3,00' (915,00mm)
Categorie
Stil
Conector Jack la mufă
Producător
Ease Electronics
Lungime
3,00' (915,00mm)
Serie
Tip cablu
Plat
Ambalaj
Pungă
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Adaptor, Prelungire
Tip conector
2,5mm D.I., D.E. 5,5mm