Imaginea pentru PFA10-T01-3-960-DC24V-40A nu este disponibilă
PFA10-T01-3-960-DC24V-40A
Numărul produsului DigiKey
302-PFA10-T01-3-960-DC24V-40A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFA10-T01-3-960-DC24V-40A
Descriere
PFA10, 3PH, DM, 480VAC/24VDC,40A
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
E-T-A
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
40A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
960W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
5 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
96,9%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 575V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
450V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
815V
Mărime/Dimensiune
6,13" L x 3,15" l x 5,31" Î (155,7mm x 80,0mm x 135,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V