TL2230EEF100
Numărul produsului DigiKey
EG6030-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TL2230EEF100
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPDT Standard Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TL2230EEF100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pin PC
Tip montare
Orificiu străpuns
Protecție la infiltrare
Tip
Standard
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Funcție de comutare
Pornit-pornit
Temperatură de funcționare
Valoare nominală curent (Amp)
100mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
Valoare nominală tensiune - C.c.
30 V