RRS20F1ABLKREDNN1P
Numărul produsului DigiKey
141-RRS20F1ABLKREDNN1P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RRS20F1ABLKREDNN1P
Descriere
ROCKER, 16A, SPST, ON-OFF, QUICK
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu basculare SPST 16A (c.a.) 125 V Montare panou, Înclichetare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RRS20F1ABLKREDNN1P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Tip, culoare iluminare
Led, Roșu
Serie
Tensiune iluminare (nominală)
125V c.a.
Ambalaj
Cutie
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 20,00mm diam.
Funcție de comutare
Temperatură de funcționare
0°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
Agenție de aprobare
cURus, ENEC
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V