RB144D1100
RB144D1100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB144D1100
Numărul produsului DigiKey
RB144D1100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RB144D1100
Descriere
SWITCH ROCKER SPST-NO 20A 125V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu basculare SPST-NO 20A (c.a.) 125 V Montare panou, Înclichetare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB144D1100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Tip, culoare iluminare
Serie
Tensiune iluminare (nominală)
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 30,00mm x 11,00mm
Funcție de comutare
Temperatură de funcționare
-20°C – 65°C
Valoare nominală curent (Amp)
Agenție de aprobare
cULus
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V