RA1113112R
RA1113112R
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA1113112R
Numărul produsului DigiKey
EG5619-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RA1113112R
Descriere
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu basculare SPST 10A (c.a.) 125 V Montare panou, Înclichetare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RA1113112R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
O I
Prod.
Tip, culoare iluminare
Serie
Tensiune iluminare (nominală)
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 19,40mm x 13,10mm
Funcție de comutare
Temperatură de funcționare
-20°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
Agenție de aprobare
cULus
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V