PVL19FLS11
PVL19FLS11
How Many Poles do you need?
PVL19FLS11
Numărul produsului DigiKey
EG5382-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PVL19FLS11
Descriere
LED PNL IND RED CLR 10MM QUICK
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou Roșu Transparent – 1,8V 20mA Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PVL19FLS11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
20mA
Producător
E-Switch
Formă decupare panou
Rotund
Serie
Dimensiuni decupare panou
0,76" (19,30mm)
Ambalaj
Vrac
Dimensiune lentilă
10,00mm diam.
Stare piesă
Activ
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Tip
Led
Valoare nominală în milicandele
Culoare lampă
Roșu
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Roșu
Unghi de vizualizare
Transparență lentilă
Transparent
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Valori nominale
Protecție la infiltrare
IP67
Tensiune
1,8V