PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
Numărul produsului DigiKey
141-PVL14FWS16-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PVL14FWS16
Descriere
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Led Indicator panou – – – 110V 2mA – 20mA Conductori de sârmă 5,9" (150,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PVL14FWS16 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
2mA – 20mA
Producător
E-Switch
Formă decupare panou
Rotund
Serie
Dimensiuni decupare panou
0,551" (14,00mm)
Ambalaj
Vrac
Dimensiune lentilă
8,00mm diam.
Stare piesă
Activ
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Tip
Led
Valoare nominală în milicandele
Culoare lampă
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Roșu
Unghi de vizualizare
Transparență lentilă
Stil terminație
Conductori de sârmă 5,9" (150,00mm)
Valori nominale
DC
Protecție la infiltrare
IP67
Tensiune
110V