PV4F2G011-311
PV4F2G011-311
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2G011-311
Numărul produsului DigiKey
EG4720-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PV4F2G011-311
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPDT Anti-vandalism, Iluminat Montare panou, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PV4F2G011-311 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Negru
Serie
Tip, culoare iluminare
Led, Roșu
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
1,8V c.c.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Aliaj de lipit, Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip
Anti-vandalism, Iluminat
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,00mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-pornit
Temperatură de funcționare
-20°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V