Imaginea pentru PV3SWC2H011G nu este disponibilă
PV3SWC2H011G
Numărul produsului DigiKey
141-PV3SWC2H011G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PV3SWC2H011G
Descriere
SWITCH PB DPDT 2A 48V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPDT Anti-vandalism Montare panou, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PV3SWC2H011G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip dispozitiv de acționare
Rotund, Buton, Protecție completă
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Negru
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Aliaj de lipit, Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip
Anti-vandalism
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 16,00mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Temperatură de funcționare
-20°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
200,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
48 V