KAP1102VT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
CIT Relay and Switch
În stoc: 0
Fișă de date
Additional Requirements for Selecting a Switch
How Many Poles do you need?
How Does the Switch Attach to your Product
KAP1102VT
Numărul produsului DigiKey
KAP1102VT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAP1102VT
Descriere
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator DIP SPST 2 Poziție Orificiu străpuns, Unghi drept Pian Dispozitiv de acționare 25mA 24V c.c.
Categorie
Înălțime deasupra plăcii
0,402" (10,20mm)
Producător
E-Switch
Tip montare
Orificiu străpuns, Unghi drept
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Stare piesă
Activ
Lavabil
Da
Circuit
SPST
Caracteristici
Etanșare cu bandă
Număr de poziţii
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
25mA
Material corp
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Valoare nominală tensiune
24V c.c.
Lungime
0,261" (6,63mm)