KAP1102ET
Numărul produsului DigiKey
141-KAP1102ET-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAP1102ET
Descriere
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator DIP SPST 2 Poziție Orificiu străpuns Pian Dispozitiv de acționare 25mA 24V c.c.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KAP1102ET Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Producător
E-Switch
Înălțime deasupra plăcii
0,402" (10,20mm)
Serie
Tip montare
Orificiu străpuns
Ambalaj
Tub
Stil terminație
Pin PC
Stare piesă
Activ
Pas
0,100" (2,54mm), Plin
Circuit
SPST
Lavabil
Nu
Număr de poziţii
2
Caracteristici
Valoare nominală curent (Amp)
25mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală tensiune
24V c.c.
Material corp
Tip dispozitiv de acționare
Pian
Lungime
0,261" (6,63mm)