200AWMDP2T4A1M61RE
Numărul produsului DigiKey
141-200AWMDP2T4A1M61RE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
200AWMDP2T4A1M61RE
Descriere
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator întrerupător DPDT Orificiu străpuns, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
200AWMDP2T4A1M61RE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Iluminare
Neiluminat
Prod.
Tip, culoare iluminare
Serie
Tensiune iluminare (nominală)
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Pin PC
Stare piesă
Activ
Dimensiuni decupare panou
Tip montare
Orificiu străpuns, Unghi drept
Filet bucșă
Nefiletat
Circuit
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Funcție de comutare
Caracteristici
Terminale etanșate cu rășină epoxidică
Valoare nominală curent (Amp)
0,4VA (c.a./c.c.)
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Valoare nominală tensiune - C.a.
20 V
Material dispozitiv de acționare
Alamă, Placat cu crom
Valoare nominală tensiune - C.c.
20 V
Durată de funcționare electrică
50,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Standard rotund
Număr produs de bază
Lungime dispozitiv de acționare
10,41mm