D52QD2M4IA-TRAY
Numărul produsului DigiKey
1094-1023-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D52QD2M4IA-TRAY
Descriere
RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ISM general > 1GHz ANT™ Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfețe în serie
I2C, SPI, UART
Prod.
Tip antenă
Integrat, Urmă
Ambalaj
Tavă
IC/piesă utilizată
nRF52832
Stare piesă
Activ
Dimensiune program
512kB Flash, 64kB RAM
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V
Familie/Standard RF
ISM general > 1GHz
Curent - Recepție
16mA
Protocol
Curent - Transmisie
16mA
Modulație
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C