DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT nu se mai fabrică și nu mai este disponibil în oferta DigiKey.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Alpha Wire
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Alpha Wire
În stoc: 0
În stoc: 358
Fișă de date
În stoc: 16
3M
În stoc: 502
3M
În stoc: 277
TE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity
În stoc: 24
În stoc: 160
Imaginea pentru DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT nu este disponibilă
DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT
Numărul produsului DigiKey
4836-DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT-DS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT
Descriere
HTSHRNK TUBING DIESEL RESIS FOOT
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,250" (6,35mm) 2 la 1 Negru Introduceți numărul de picioare în cantitatea de comandă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Rezistent la abraziune, rezistent la combustibil, rezistent la ulei
Prod.
Culoare
Ambalaj
Digi-Spool™, bobină continuă
Temperatură de funcționare
-75°C – 150°C
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Grad
Tip
Calificare
Raport contractare
Temperatură contractare
135°C
Lungime
Introduceți numărul de picioare în cantitatea de comandă
Temperatură depozitare/refrigerare
Diametru interior - Furnizat
0,250" (6,35mm)
Durată de depozitare
120 luni
Diametru interior - Recuperat
0,125" (3,18mm)
Dimensiune carcasă de bobină
250,0’ (76,2m)
Grosime perete recuperat
0,025" (0,64mm)