DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Alpha Wire
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Alpha Wire
În stoc: 0
În stoc: 358
Fișă de date
În stoc: 16
3M
În stoc: 502
3M
În stoc: 277
TE Connectivity Raychem Cable Protection
TE Connectivity
În stoc: 24
În stoc: 160
Imaginea pentru DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT nu este disponibilă
DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT
Numărul produsului DigiKey
4836-DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DUNBAR-DR150-1/4IN-BLACK-250FT
Descriere
HEAT SHRINK TUBING, DIESEL RESIS
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,250" (6,35mm) 2 la 1 Negru 250,0’ (76,2m)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Material
Prod.
Caracteristici
Rezistent la abraziune, rezistent la combustibil, rezistent la ulei
Ambalaj
Bobină
Culoare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-75°C – 150°C
Tip
Grad
Raport contractare
Calificare
Lungime
250,0’ (76,2m)
Temperatură contractare
135°C
Diametru interior - Furnizat
0,250" (6,35mm)
Temperatură depozitare/refrigerare
Diametru interior - Recuperat
0,125" (3,18mm)
Durată de depozitare
120 luni
Grosime perete recuperat
0,025" (0,64mm)