AUS-0503.3-0.1W
Numărul produsului DigiKey
4369-AUS-0503.3-0.1W-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AUS-0503.3-0.1W
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 0.1W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 30mA 4,5V - 5,5V Intrare
Categorie
Putere (wați)
99 mW
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
50%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 5-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Mărime/Dimensiune
0,37" L x 0,35" l x 0,25" Î (9,4mm x 8,8mm x 6,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
30mA