TBA-20B443A
Numărul produsului DigiKey
4761-TBA-20B443A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TBA-20B443A
Descriere
LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 20 A 250VAC 50 – 60Hz O singură etapă Bloc terminal
Categorie
Curent
20 A
Frecvență - Operațională
50 – 60Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Tensiune - C.c. nominal
250V
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal
250V